• نکاتی برای خوش تیپ شدن کودک

  والدین دوست دارند ظاهر فرزندشان آراسته و شیک باشد. به طوریکه با یک نگاه، زیبا و جذاب به نظر برسد. برای خوش تیپ شدن کودک نظر و سلیقه والدین بسیار مهم بوده و نقش اصلی را ایفا می کند. چرا که سلیقه آنان با گذر زمان به کودک نیز منتقل خواهد شد. البته تمیز بودن شرط اول در شیک پوشی کودکان است. شستن صورت، داشتن ناخنهای تمیز و مسواک زدن تاثیر زیادی در ظاهر آنان می گذارد.
  شاید در نگاه اول، خیلی ساده به نظر برسد که بتوان کودک را شیک پوش کرد. اما اینکار نیازمند رعایت نکاتی است که در این بخش از مقالات آموزشی نی نی سپید به آن می پردازیم.

  دختر بچه خوش تیپ
  دختر بچه خوش تیپ

  تاثیر سایز لباس بچه در خوش تیپ شدن کودک

  سایز لباس تاثیر زیادی در شیک پوشی و خوش تیپ شدن کودک دارد. اگر لباسی که به تن می کند بزرگ باشد ظاهر او را بد جلوه می دهد. در مقابل لباس تنگ نیز استایل او را بر هم زده و مانع از تحرک راحت کودک می شود. در واقع انتخاب لباس مناسب که با سایز اندام کودک تناسب داشته باشد می تواند نقش مهمی در شیک پوشی او ایفا کند. پس هم سایز بودن لباس را فراموش نکنید. یک کودک خوش تیپ باید لباسی که می پوشد با اندامش همخوانی داشته باشد. پوشیدن لباسهای سال گذشته که ممکن است به تن او کوتاه شده باشد اصلا درست نیست و ممکن است تیپ و ترکیب او را زشت جلوه دهد. 

  ویژگیهای لباس زمستانی بچه گانه
  بیشتر بخوانید

  پیش تر در مقاله ای به سایز بزرگ لباس کودک اشاره کردیم. اما ذکر این نکته بسیار مهم است که هم اندازه بودن لباس برای او; نقش خیلی مهمی در خوش تیپ شدنش دارد. پوشاندن لباس به تن کودک با سایز نامناسب، از آراستگی او کاسته و ظاهر او را بد می کند.

  کودک خوش تیپ
  کودک خوش تیپ

  تاثیر لباس مناسب در خوش تیپ شدن کودک

  برای کودک در هر جایی باید لباس مخصوص آنجا را به تنش کرد. در واقع با توجه به سن کودک و جایی که قرار است برود، باید پوشش مناسب را انتخاب نمود. مثلا برای دختر بچه ها در مجالس گوناگون بهتر است از انواع مختلف جوراب شلواری استفاده کرد. برای پسر بچه ها نیز میتوان لباس مردانه در سایز خودش به همراه شلوار لی انتخاب کرد. 

  همینطور برای مهمانیها و مجالس رسمی باید لباس مجلسی بچه را به تن کند. برای مهمانی های معمولی نیز باید لباس مخصوص آنجا را داشته باشد. دقت کنید برای بازی کردن نباید این لباسها را به تن کودک کرد. ناگفته نماند لباسهای پرزق و برق شاید در نگاه اول جالب باشد اما همیشه اینطور نیست و یک لباس ساده شاید جلوه او را زیباتر می کند.

  ویژگیهای فروشگاه لباس کودک
  بیشتر بخوانید

   پوشیدن یک پیراهن مردانه به همراه شلوار جین میتواند تیپ هر پسربچه ای را زیبا کند. برای دختر بچه ها نیز لباسهایی که معمولا ظاهر آنان را جذاب میکند میتواند شامل یک دامن به همراه جوراب شلواری باشد. البته در این بین از ست شدن رنگ کفشها با رنگ لباس غافل نشوید.

  خوش تیپ شدن کودک
  کودک شیک پوش

  رنگ لباس بچه

  به طور کلی ترکیب لباسها شامل مدل و رنگ، تاثیر زیادی در خوش تیپی کودکان دارد. رنگ لباس نقش مهمی در شیک پوشی بچه ها ایفا می کند. والدین باید دقت کنند ترکیب رنگهایی را انتخاب نمایند که ضمن ست شدن لباس; با رنگ پوست آنان نیز هماهنگی داشته باشد. پس از رنگ لباس غافل نشوید. ترکیب رنگ لباس و ست کردن آن با رنگ پوست بر زیبایی کودک می افزاید.

  تاثیر مدل مو در خوش تیپ شدن کودک

  مدل مو تاثیر زیادی در خوش تیپ شدن کودک دارد. بعضی از والدین تمایل دارند برای اینکه تیپ فرزندشان بهتر جلوه کند; موهای آنان را مدل خاصی بدهند که شاید زیاد مناسب نباشد. چون کودکان به همان نسبت که معصوم هستند نیاز به هیچ مدل مویی نیز ندارند و بهتر است که موهای ساده داشته باشند. دقت کنید که کوتاه بودن مو برای دخترها ظاهر آنها را پسرانه می کند. پس بهتر است موهای دخترها بلند باشد. همچنین دقت داشته باشید که موی بچه ها نقش موثری در ظاهر یک کودک خوشتیپ دارد. بد نیست بدانید با توجه به زیبایی صورت کودکان، نیازی به استفاده از مدل موهای مختلف نمی باشد. در واقع برای پسرها بهتر است از موهای ساده و برای دخترها هم هر چه مو بلندتر باشد بهتر است.

  روانشناسی لباس کودک و نکات مهم آن
  بیشتر بخوانید

  اگر کودک کمی بزرگتر شد با توجه به اینکه چه تیپی می زند میتوان موهای او را نیز شانه کرد. مثلا اگر تیپ اسپرت کودک می زند می توان موهای او را فشن نمود.

  تیپ کودک دختر
  تیپ کودک دختر

  خوش تیپ شدن کودک با استفاده از اکسسوریها

  برای خوشتیپ شدن کودک از استفاده کردن از اکسسوریها غافل نشوید. داشتن کلاه، پاپیون برای پسرها میتواند در خوشتیپ شدن آنها نقش زیادی داشته باشد. برای دخترها نیز گل سر و دستبند می تواند تیپ آنان را زیباتر کند. در کل استفاده از اکسسوریها نقش مهمی در خوب کردن استایل و تیپ کودکان دارد. استفاده از ساعت و دستبند نیز می تواند روی شیک بودن آنان تاثیر گذار باشد. ولی دقت کنید در استفاده از اکسسوریها افراط نکنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای