• نکاتی درباره ست لباس خانوادگی

  ست  لباس خانوادگی به لباسهایی گفته می شود که شامل یکدست بودن لباسهای والدین و فرزندان می باشد. این لباسها معمولا شامل لباسهای یک جور بوده که مدلهای آنها یکی است و تنها در سایز لباس متفاوت می باشند. هدف از ست کردن لباسهای والدین با فرزندان ثبت خاطره های خوش در کنار یکدیگر می باشد که در مجالس و مهمانیها جلوه خاصی به انها می دهد. این مورد به خصوص در خانواده های جدید که تازه صاحب فرزند شده اند بیشتر به چشم می خورد و روز به روز به طرفدارانی که تمایل دارند لباسهایشان با اعضای خانواده ست شود افزوده می شود.

  لباس ست خانوادگی
  لباس ست خانوادگی

  امروزه پوشیدن لباسهای ست خانوادگی یکی از پرطرفدارترین مدلهای لباس است که بین خانواده ها رواج زیادی یافته است. والدین تمایل زیادی به شیک پوشی کودک دارند و دوست دارند تا لباسهایی هم شکل با فرزندشان بپوشند. در واقع با داشتن لباسهایی یکدست در مهمانیها و مجالس رسمی، ظاهر زیباتری داشته و با داشتن ست خانوادگی توجه همه را به خود جلب می کنند. البته در همین ابتدا باید ذکر کرد که استفاده مداوم از ستهای خانوادگی از جذابیت آن کم می کند. بنابراین سعی کنید بیشتر در مجالس رسمی از این ست ها استفاده کنید.

  ست لباس خانوادگی شیک

  برای والدین مخصوصا خانمها خاص بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان ست کردن لباسهای خود با فرزند یا فرزندان مخصوصا برای عکس گرفتن اهمیت زیادی دارد. چون با ست کردن پوشاک و هماهنگی ایجاد شده جدای از گذراندن لحظات شاد، سبب به جا ماندن عکسهای یادگاری دلچسب و ماندگار میشود.

  همه چیز درباره شومیز دخترانه
  بیشتر بخوانید
  ست لباس خانوادگی
  ست لباس خانوادگی

  چگونه لباس ست کنیم؟

  ست کردن لباس الزاما این نیست که مدل لباسها یکی باشد. بلکه می توان لباسها را بر اساس رنگ و یا طرح آن با یکدیگر ست نمود. مثلا برای خرید هودی بچه گانه ممکن است مدل هودی که پدر و مادر استفاده می کنند با یکدیگر متفاوت باشد. اما می توانند رنگ هودی را با فرزندانشان ست کنند. البته در ست کردن رنگها به جنس لباس دقت داشته باشید.

  برای مثال اگر قصد ست کردن پالتو را دارید توجه داشته باشید که جنس آنها یکی باشد. برای مثال نمیشود که والدین یک پالتوی مشکی مخمل به تن کنند و در مقابل فرزندشان یک پالتوی مشکی براق داشته باشد. همچنین الزاما نیازی نیست رنگ لباسها یکی باشد. در واقع می توان از رنگهای مکمل استفاده نمود. این موضوع در مورد مدل لباس نیز صدق میکند. در واقع ممکن است مدل لباس یکی بوده ولی رنگ آنها متفاوت باشد.

  ست کردن لباس والدین با فرزند
  ست کردن لباس والدین با فرزند

  مدل ست خانوادگی

  اما ست خانوادگی لباس الزاما نباید لباسهای به یک مدل و یک شکل باشند. بلکه می توانند فقط در رنگ یکی بوده و مدل لباس متفاوت باشد.  توجه به رنگها نیز اهمیت زیادی دارد. چون کودکان رنگهای شاد و روشن را بسیار دوست دارند . بنابراین بهتر است والدین این رنگها را انتخاب کنند تا باعث بالا رفتن شادی در کودک نیز شود. در واقع بهتر است والدین لباس خود را با فرزندشان ست کنند. چون لباس بزرگسالان رنگهای تیره را هم شامل می شود. پس عکس این قضیه که لباس کودک را با لباس بزرگسال ست کنید چندان جالب نیست.
  گاهی اوقات انتخاب مدل ست لباس خانوادگی به علت تنوع بالا با مشکل مواجه می شود. در این شرایط می توانید نزدیکترین طرحها به یکدیگر را انتخاب کنید. همچنین همانطور که گفته شد اگر طرح ها با هم تفاوت زیادی داشت می توان فقط رنگ لباس را ست نمود. این خود تاثیر زیادی در جلب توجه اطرافیان خواهد داشت. در انتخاب رنگ نیز دقت شود که برای داشتن یک ست خانوادگی شیک رنگ لباس با رنگ پوست هم خوانی داشته باشد.

  چند نکته درباره خرید تیشرت بچه گانه
  بیشتر بخوانید

  ست لباس خانوادگی مجلسی

  همانطور که گفته شد از ستهای خانوادگی بیشتر در مجالس رسمی استفاده می شود. البته اگر از لحاظ جنسیتی بخواهیم به این موضوع بپردازیم می توان گفت در مجالسی که جداگانه برگزار می شود ست لباس مادر و دختر می تواند جلوه خوبی به آنها بدهد. برای مجالس مردانه نیز استفاده از ست لباس پدر و پسر جلوه خوبی به آنها می دهد.

  ست خانوادگی لباس
  ست خانوادگی لباس

  استفاده از اکسسوریها

  برای داشتن ست خانوادگی جذاب می توان از اکسسوریها نیز استفاده کرد. برای مثال استفاده از پاپیون یک شکل در ست لباس پدر و پسر و نیز گردنبند یک شکل در ست لباس مادر و دختر می تواند جلوه خاصی به آنها دهد و نظر اطرفیان را جلب کند.

  خرید ست لباس خانوادگی

  بسیاری از فروشگاه ها هستند که به صورت تخصصی انواع ستهای خانوادگی لباس را به فروش می رسانند. همانند خرید آنلاین لباس بچه ستهای خانوادگی لباس را نیز می توان به صورت اینترنتی خریداری کرد. یک فروشگاه مجازی لباس بچه گانه معمولا این ست ها را به فروش می رسانند. البته برخی فروشگاه ها الزاما ست خانوادگی لباس را ندارند ولی ممکن است اکسسوریهای یکسان داشته باشند.

  مشارکت کودک در خرید لباس
  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای